- FRI FRAGT * - Ved køb over 499,-
- Levering af større maskiner er kun til brofaste øer.
- Trailere Kun afhentning i butikken
- Kontakt os på: +45 96 74 72 00
Husqvarna EPOS™ RS1 Referencestation
2.299,00 kr.
En referencestation for den satellitbaserede EPOS™-teknologi, der muliggør kabelfri afgrænsning for robotplæneklippere, hvilket resulterer i fuldstændig skræddersyet vedligeholdelse af plænen. Stationen håndterer signalerne mellem produkterne og satellitterne og giver et arbejdsområde med en radius på op til 100 meter.
Varenummer
970 75 98‑01
Kategorier Husqvarna Have og Park, Tilbehør
Har du husket tilbehøret?
Detaljer
| Produktdata |
Referencestation RS1 – 100m radius
Varenr.: 970 66 33‑01
|
| Farvekode | Grå |
|---|---|
| Strømforsyningsenhed | Ja |
| Beskyttelsesindeks (IP kode) | IPX5 |
| Lavspændingskabel | 10 m |
| Firmware Opdatering | Dealer Service |
| Mål | |
| Dimensioner, LxBxH Længde | 17 cm |
| Dimensioner, LxBxH Bredde | 16 cm |
| Dimensioner, LxBxH Højde | 22 cm |
| Vægt | 504 g |
